Masopust 2019

V sobotu 2. 3. 2019 se v našem městě konal již 9. ročník masopustního průvodu. Během zahájení, v podobě reje masek před Klubem Zubří, hrála cimbálová muzika a děti z Malého Beskydu vystoupily s masopustními říkankami. S desátou hodinou přišlo na řadu vyhodnocení nejlepší masopustní koblihy, do které se letos přihlásili čtyři šikovní soutěžící. Náhodně vybranou porotou byly pro svůj vzhled, vůni a chuť vybrány jako nejlepší koblížky paní Závorkové. Na druhém místě se umístily koblížky paní Macečkové, oběma gratulujeme!


Po předání cen výhercům nezbývalo nic jiného než požádat našeho pana místostarostu Aleše Měrku o svolení k zahájení masopustního průvodu. Ten nám s přáním velké zábavy vyhověl, a tak jsme se mohli vydat na cestu. Během cesty bylo přichystáno několik zastávek k pohoštění.


I když bylo po celý den sluníčko schované za mraky, byli jsme rádi, že neprší. Po celou cestu se o naši bezpečnost starali zuberští hasiči, kterým moc děkujeme! Velké díky patří také všem Zubřanům, kteří pro nás během masopustního průvodu pohostili!