Palárikovo - vystoupení na oslavách výročí partnerského města

V sobotu 9. června 2018 v osm hodin ráno jsme se sešli u Klubu, abychom naložili autobus a vyrazili na cestu ke slovenskému partnerskému městu Palárikovo. 


Na místo, kde pro nás naši přátelé přichystali výtečný oběd, jsme dorazili kolem jedné hodiny. Následně jsme se autobusem přepravili na místní fotbalové hřiště, kde se měl od páté hodiny odpolední odehrávat hlavní program.


Po příjezdu jsme si šli vyzkoušet podium a spolu s muzikou si udělali prostorovou zkoušku. Poté jsme měli přibližně dvě hodiny volného času, který každý využil po svém. Někteří se šli osvěžit do místního wellness centra, jiní se jen tak procházeli po okolí nebo se vyhřívali na sluníčku na fotbalovém hřišti.

 

V pět hodin započal program, kterého se zúčastnily nejen místní a přespolní spolky, ale i děti snad všech ročníků zdejší základní školy a školky. Naše vystoupení, složené například z pásem Dívčí metlový, Pelárovy tance, Uhry či Fojtové, přišlo na řadu po osmé hodině večerní, a to jsme zdaleka nebyli poslední. Program byl opravdu dlouhý a pestrý.

 

Po vystoupení následovala večeře a volná zábava při poslechu české skupiny Abba revival. V jedenáct hodin jsme se podívali na krásný ohňostroj připravený k 70. výročí města Palárikova, a poté se vydali na cestu domů.