News

Další ročník bálu, který jsme uspořádali v Sokolovně Zubří.

Ve středu 27.12. jsme se zúčastnili vánočního volejbalového turnaje folklorních souborů v Rožnově pod Radhoštěm. Dali jsme dohromady hned tři týmy a náš A-tým nakonec celý turnaj VYHRÁL!

Zuberský folklorní soubor písní a tanců Beskyd se letos poprvé zúčastnil Mezinárodního folklorního festivalu v Písku, který se řadí mezi nejproslulejší folklorní akce v České republice.

Stejně jako každý rok jsme se i letos zúčastnili akce jednoho z našich sponzorů MP Krásno. Letošní slavnostní program k oslavě 30. let založení proběhl v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.

Malý Beskyd se letos v červnu zúčastnil mezinárodního folklorního festivalu - Two steps to Venice ve městě Lido di Jesolo v Itálii. Odjezd byl 7. 6. ve večerních hodinách a cesta byla velmi příjemná.

Letos jsme kvůli rekonstrukci Klubu stavěli naši májku na netradičním místě a to v Klidovém centru Zubří. I přes nepřízeň počasí, kvůli kterému jsme museli májku za použití techniky znovu narovnat, zde nakonec vydržela až do Metlářského jarmarku, který jsme pořádali v sobotu 20. května.

V sobotu 25. března se Malý Beskyd zúčastnil tradičního jubilejního 20. Dětského bačovského bálu v Hrachovci. Pro děti byl připraven velmi pestrý program, do kterého i Malý Beskyd přispěl svým vystoupením.

Po roce jsme v Zubří opět uspořádali tradiční Masopustní průvod, který byl v pořadí již dvanáctým ročníkem. Letošní masopust se konal v sobotu 18. února a hlavní novinkou bylo místo zahájení průvodu, kdy jsme se kvůli rekonstrukci Klubu přesunuli před hlavní vstup do Multifunkčního areálu.

Po tříleté pauze jsme opět pořádali tradiční Valašský bál, letos však na netradičním místě - v zuberské Sokolovně.

Letos jsme zpívali koledy hned na třech místech. Začali jsme v pátek 25.11.2022 v Oznici a pokračovali o den později ve Velké Lhotě.

Pages